Salon Kosmetyczny ORCHIDEA - Tarnobrzeg

Salon Kosmetyczny ORCHIDEA zaprasza do korzystania z kompleksowych usług pielęgnacyjnych i leczniczych. Wykonujemy pielęgnację dłoni, stóp i całego ciała oraz stylizację oprawy oczu (w tym przedłużanie i zagęszczanie rzęs). Posiadamy nowoczesne urządzenia, pracujemy na kosmetykach renomowanych firm. Polecamy również bezpieczne dla skóry solarium natryskowe!
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się aktualne informacje dotyczące usług i promocji: www.salon-orchidea.pl
Salon czynny jest od poniedziałku do piątku 9.00 - 17.00 w soboty 9.00 - 13.00. Oczywiście z możliwością umówienia się w innych, dogodnych dla Państwa godzinach.
W naszym salonie wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom. Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w salonie ORCHIDEA, to czas relaksu, odprężenia i prawdziwej przyjemności. Pragniesz poczuć się doskonale we własnym ciele? Serdecznie zapraszam!
mgr Monika Gołąbek (Technik Usług Kosmetycznych)
Zadzwoń i umów się już dziś! Tel. 508-390-101


Dane teleadresowe - Salon Kosmetyczny ORCHIDEA

Adres: ul. Targowa 4a, 39-400 Tarnobrzeg
Telefon: 508-390-101

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.